Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police w tym sezonie nie zdobyły Mistrzostwa Polski ale mistrzowską klasę pokazały poza parkietem.
Zawodniczki Chemika spotkały się dziś z wyjątkowymi kibicami z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Podopiecznym ośrodka PSONI w Policach siatkarki wręczyły koszulkę i piłki z autografami.

Były także wspólne zdjęcia i zwiedzanie miejsca pobytu i pracy osób z niepełnosprawnością intelektualną.

- Cieszymy się, że mamy okazję tutaj być. Na meczach widzimy doping, dziękujemy im, ze są, a dzisiaj spotkanie i poznanie, jak to wygląda od wewnątrz. - To jest przede wszystkim bardzo szczere, ludzie są niesamowici: widać pasję i radość, gdy nas widzą. Tego nie da się kupić - nie ukrywały zadowolenia i radości z możliwości poznania tak wspaniałych kibiców czołowe siatkarki Chemika, Agnieszka Korneluk i Marlena Kowalewska.

Ustępujące mistrzynie kraju uczestniczyły także w uroczystościach związanych z majowymi świętami i Dniem Flagi.
Siatkarki Chemika z wizytą w PSONI w Policach
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty