Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police w tym sezonie nie zdobyły Mistrzostwa Polski ale mistrzowską klasę pokazały poza parkietem.
Zawodniczki Chemika spotkały się dziś z wyjątkowymi kibicami z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Podopiecznym ośrodka PSONI w Policach siatkarki wręczyły koszulkę i piłki z autografami.
Były także wspólne zdjęcia i zwiedzanie miejsca pobytu i pracy osób z niepełnosprawnością intelektualną.
- Cieszymy się, że mamy okazję tutaj być. Na meczach widzimy doping, dziękujemy im, ze są, a dzisiaj spotkanie i poznanie, jak to wygląda od wewnątrz. - To jest przede wszystkim bardzo szczere, ludzie są niesamowici: widać pasję i radość, gdy nas widzą. Tego nie da się kupić - nie ukrywały zadowolenia i radości z możliwości poznania tak wspaniałych kibiców czołowe siatkarki Chemika, Agnieszka Korneluk i Marlena Kowalewska.
Ustępujące mistrzynie kraju uczestniczyły także w uroczystościach związanych z majowymi świętami i Dniem Flagi.
Były także wspólne zdjęcia i zwiedzanie miejsca pobytu i pracy osób z niepełnosprawnością intelektualną.
- Cieszymy się, że mamy okazję tutaj być. Na meczach widzimy doping, dziękujemy im, ze są, a dzisiaj spotkanie i poznanie, jak to wygląda od wewnątrz. - To jest przede wszystkim bardzo szczere, ludzie są niesamowici: widać pasję i radość, gdy nas widzą. Tego nie da się kupić - nie ukrywały zadowolenia i radości z możliwości poznania tak wspaniałych kibiców czołowe siatkarki Chemika, Agnieszka Korneluk i Marlena Kowalewska.
Ustępujące mistrzynie kraju uczestniczyły także w uroczystościach związanych z majowymi świętami i Dniem Flagi.

Radio Szczecin