Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin/Archiwum]
Przekroczył prędkość, dostał mandat, a wszystko przez to, że spieszył się na egzamin na prawo jazdy.
To kierowca, którego w Szczecinie zatrzymali policjanci podczas akcji „Prędkość”. 44-latek jechał ulicą Przyjaciół Żołnierza, przekroczył prędkość o 16 km/h.

Jak się jednak okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. Bo nie miał on prawa jazdy. Jak tłumaczył policjantom: właśnie spieszył się na egzamin.

Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym, a sprawa kierowania bez uprawnień znajdzie swój finał w sądzie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty