Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
Było głośno i radośnie na wyjątkowych zajęciach dla dziewczynek z oddziałów przedszkolnych i Szkoły Podstawowej nr 54 w Szczecinie.
O dobrą sportową zabawę postarały się piłkarki nożne Pogoni Szczecin, które zachęcały dzieci do ruchu, ćwiczeń z piłkami i aktywności. Był także czas na czytanie bajki i swobodne bieganie.

- Tylko się cieszyć, że jest takie zainteresowanie. Na ten moment mamy prawie 30 dziewczynek zapisanych do tej edycji, myślę, że wygląda to naprawdę bardzo fajnie - powiedziała Michalina Zych, koordynator ośrodka Pogoni Szczecin.

- O to chodzi w tych zajęciach: żeby one się wyszalały, mogły poćwiczyć różne umiejętności, żeby mogły pobawić piłką, a przy tym, żeby czuły się z nami swobodnie, tak jak widać. Przytulają się, mówią "ciocia". To są pełne energie i tylko na tym nam zależy, by tę energię gospodarowały. Ważne, żeby był sport i żeby ta aktywność zostawała w dzieciach - dodaje Jagoda Sapor, bramkarka Pogoni Szczecin.

Sportowe zabawy z dziewczynkami prowadzone przez piłkarki nożne Pogoni Szczecin odbywają się w ramach wspólnego projekt UEFA, PZPN i Disneya "Playmakers" skierowanego do dziewczynek w wieku 5-8 lat.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty