Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Joanna Maraszek [Radio Szczecin/Archiwum]
Od 1 sierpnia będą kursować autobusy na prawobrzeże Świnoujścia przez strefę ochronną przy terminalu LNG.
Dowiozą one mieszkańców i turystów do atrakcji i na plażę w Warszowie - poinformował w mediach społecznościowych prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Od 1 do 3 sierpnia autobusy kursować będą z węzła przesiadkowego do plaży na Warszowie co godzinę, od 9 do 18. Równolegle autobusy będą jeździć z węzła przesiadkowego dotychczasową trasą do plaży w Przytorze przez Podziemne Miasto.

Pierwszy kurs o godz. 8.30.

Oba kąpieliska będą prowadzone przez OSiR, będą to odcinki plaży strzeżonej.

Osoby, udające się na plażę, muszą mieć przy sobie dowody tożsamości. Pasażerowie wjeżdżający w strefę ochronną będą podlegać kontroli przez służby.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty