Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
27-letni ojciec podejrzany o pobicie swojego sześciomiesięcznego syna. Dziecko z pękniętą podstawą czaszki trafiło do szpitala.
O pobiciu, we wtorek, poinformował lekarz rodzinny, do którego z sześciomiesięcznym chłopcem udała się opiekunka chłopca - mówi nadkomisarz Monika Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie. - Kobieta, przejmując opiekę nad dzieckiem, zauważyła, że chłopiec ma wyraźne zasinienia na policzku. To ją bardzo zaniepokoiło. Do tego dziecko płakało. Po przebadaniu okazało się, że chłopiec ma pękniętą podstawę czaszki, co mogłoby świadczyć o tym, że został uderzony, pobity.

Teraz gromadzimy dowody - dodaje Kosiec. - Zatrzymaliśmy 27-letniego ojca, który obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Matka dziecka odbywa karę pozbawienia wolności. On był jedynym opiekunem chłopca. Po zgromadzeniu materiałów dowodowych, po przesłuchaniu świadków, zostaną wykonane z jego udziałem czynności. Będziemy jeszcze ustalać i konsultować kwalifikację prawną z Prokuraturą Rejonową w Koszalinie.

Ojciec dziecka - mieszkaniec Koszalina - nie był wcześniej karany. Matka chłopca - przebywa w więzieniu za liczne kradzieże, uszkodzenie mienia i posiadanie narkotyków. 27-latkowi grozi do 8 lat więzienia.
O pobiciu, we wtorek, poinformował lekarz rodzinny, do którego z sześciomiesięcznym chłopcem udała się opiekunka chłopca - mówi nadkomisarz Monika Kosiec z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.
Teraz gromadzimy dowody - dodaje Kosiec.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty