Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

W Szczecinie rusza Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W Szczecinie rusza Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
W Szczecinie rusza Międzynarodowy Turniej Wiosny Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej.
W zawodach wezmą udział zawodniczki z 10 państw, m.in. z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Norwegii i Polski.

Szczecin reprezentować będą przedstawicielki dwóch klubów: UKS-u Błękitna i Kusego.

O zwycięstwo będą walczyć seniorki i juniorki w ćwiczeniach z obręczą, piłką, maczugami i wstążką. Na planszy wystąpią także gimnastyczki w układach zbiorowych.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zawody w gimnastyce artystycznej rozpoczną się o godz. 11 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 35 przy ulicy Świętoborzyców w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty