Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Fot. Chemik Police
Fot. Chemik Police
Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police zdobyły Mistrzostwo Polski.
Drużyna trenera Marka Mierzwińskiego finałową rywalizację play-off do trzech zwycięstw o złoty medal wygrała z Developresem Rzeszów 3:0.

W niedzielnym meczu policzanki pokonały rzeszowianki 3:2 choć przegrywały już 0:2. Chemik po kolejnych wygranych partiach do 16 i 10 doprowadził do rozstrzygającego seta.

Tie-break należał do obrończyń mistrzowskiego tytułu, które po wygranej 15:7 mogły rozpocząć świętowanie na parkiecie.

Środkowa Chemika Agnieszka Kąkolewska przyznała, że zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu nie przyszło łatwo dlatego tym większa jest radość z wywalczenia
złotego

- Na pewno był to bardzo ciężki mecz. Wiedziałyśmy, że Rzeszów nie odpuści. Cieszę się, że pokazałyśmy siłę i mimo złego początku meczu, pokazałyśmy charakter. Nie spodziewałyśmy się, że wygramy z takim wynikiem - mówiła Kąkolewska.

Dla Chemika Police to 10 w historii tytuł mistrza Polski.
Środkowa Chemika Agnieszka Kąkolewska przyznała, że zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu nie przyszło łatwo dlatego tym większa jest radość z wywalczenia złotego

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty