Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Gazprom zamiast gazociągu ułoży jeszcze jedną nitkę magistrali Nord Stream do Niemiec po dnie Morza Bałtyckiego - informuje Polska Agencja Prasowa, powołując się na dziennik "Wiedomosti".
Gazprom zamiast gazociągu ułoży jeszcze jedną nitkę magistrali Nord Stream do Niemiec po dnie Morza Bałtyckiego - informuje Polska Agencja Prasowa, powołując się na dziennik "Wiedomosti".
Gazprom zamiast gazociągu ułoży jeszcze jedną nitkę magistrali Nord Stream do Niemiec po dnie Morza Bałtyckiego - informuje Polska Agencja Prasowa, powołując się na dziennik "Wiedomosti".
Według rozmówcy gazety, powodem jest brak poparcia Polski dla tego projektu.

Rok temu, gdy Rosja ogłosiła swoje plany, w Polsce wybuchł skandal. Spółka EuRoPol Gaz, której prawie połowę akcji ma PGNiG-e, podpisała memorandum dotyczące oceny możliwości budowy rury z Białorusi przez Polskę na Słowację. Miała to być druga nitka gazociągu Jamał-Europa. Następnego dnia premier oświadczył, że nic o tym nie wie i odwołał ministra skarbu. Uznał, że ten nie sprawował właściwie nadzoru nad ważną spółką Skarbu Państwa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty