Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Polsce szczególnie zależy na tym, żeby był kontynuowany handel emisjami CO2, zapisany w protokole z Kioto. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Polsce szczególnie zależy na tym, żeby był kontynuowany handel emisjami CO2, zapisany w protokole z Kioto. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Ministrowie środowiska Unii Europejskiej ustalają w czwartek wspólne stanowisko na najbliższą konferencję klimatyczną ONZ w Katarze.
Polsce szczególnie zależy na tym, żeby był kontynuowany handel emisjami CO2, zapisany w protokole z Kioto. Dzięki niemu, Polska zarobiła blisko 700 mln zł - pisze dziś portal Newseria.

Z naszego punktu widzenia protokół z Kioto jest bardzo korzystny - uważa szef resortu Marcin Korolec. - Polska była zobowiązana do redukcji 6 procent emisji w odniesieniu do 1988 roku. Zredukowaliśmy 30 procent. Nadwyżkę możemy sprzedawać.

Ostatnio za 40 mln euro Polska sprzedała takie uprawnienia Hiszpanii.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty