Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Daniel Wacinkiewicz. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Daniel Wacinkiewicz. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Sytuacja była nie do opanowania w trakcie głosowania - tak zastępca prezydenta Szczecina komentuje problemy w ostatniej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Daniel Wacinkiewicz w "Samorządowej przeplatance" Radia Szczecin tłumaczył sprawę unieważnienia 1200 głosów z powodu błędu w druku na kartach.
Jak mówił, rzeczywiście incydent z kartami wpłynął niekorzystnie na odbiór SBO.

- Rzeczywiście, ta reakcja nastąpiła, wycofaliśmy wadliwe, wprowadziliśmy prawidłowe karty. Część osób wzięła karty, które były publikowane w prasie, powielała je, kserowała, udostępniała, bo taka możliwość też była. Więc ta sytuacja w tym sensie - była nie do opanowania. Tym razem uważam, że ten budżet pod wieloma względami był bardzo ciekawy, dobry i wartościowy, a ta sytuacja kładzie się cieniem... - przyznał Daniel Wacinkiewicz.

W tej edycji SBO mieszkańcy wybrali wyposażenie przychodni Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i butelkomaty dla Szczecina.
Daniel Wacinkiewicz w "Samorządowej przeplatance" Radia Szczecin tłumaczył sprawę unieważnienia 1200 głosów z powodu błędu w druku na kartach.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty