Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Policjanci zatrzymali 11 podejrzanych osób, przejęli prawie 10 kilogramów narkotyków, broń palną i amunicję. źródło: https://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci/229920,Zatrzymani-podejrzani-o-udzial-w-gangu-o-charakterze-zbrojnym.html
250 funkcjonariuszy CBŚP brało udział w akcji przeciw narkotykowemu gangowi. Policjanci zatrzymali 11 podejrzanych osób, przejęli prawie 10 kilogramów narkotyków, broń palną i amunicję.
Z informacji śledczych wynika, że gang handlował narkotykami na południu Śląska przede wszystkim w Jastrzębiu Zdroju i Czechowicach - Dziedzicach.

Zatrzymani podejrzewani są też o zmuszanie do prostytucji i czerpanie korzyści majątkowych z cudzego nierządu. Swoje porachunki rozwiązywali bardzo brutalnie, mają na swoim koncie także pobicia i wymuszenia rozbójnicze.

W Prokuraturze Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju postawiono zatrzymanym zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej mającej charakter zbrojny, handlu narkotykami i nowymi środkami psychotropowymi w tym alfa PiHP, z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu.

Jeden z nich usłyszał też zarzut kierowania zorganizowana grupą przestępczą.
Relacja Mariusza Pieśniewskiego (IAR)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty