Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

"Podjuchwood" - taki napis wita kierowców przyjeżdżających do Szczecina autostradą A6. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
"Podjuchwood" - taki napis wita kierowców przyjeżdżających do Szczecina autostradą A6. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
"Podjuchwood" - taki napis wita kierowców przyjeżdżających do Szczecina autostradą A6. Napis o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych pojawił się przy Hotelu Panorama na skraju Puszczy Bukowej.
Czy Szczecin pretenduje do miana polskiego Hollywood? Czy może chodzi o dendrologię?

Kilka produkcji, fundusz filmowy i napis. Zdaniem mieszkańców to za mało. - Co to ma być generalnie? Chodzi o jakieś drzewo w Podjuchach, ale musiałbym zobaczyć to w plenerze - mówią mieszkańcy.

Dendrolodzy milczą, tymczasem próbę interpretacji podejmuje artysta. - Wiadomo, że chodzi o Hollywood - mówi raper Łona, który w Szczecinie nakręcił już kilka teledysków. - Jest w Szczecinie mnóstwo nieodkrytych miejsc, które tylko czekają, aby ktoś dobrze je skręcił.

Podobnego zdania jest radna Małgorzata Jacyna - Witt. - Mamy w Szczecinie najstarsze kino na świecie. Byłby to doskonały pomysł na promowanie tego kina - uważa Jacyna-Witt.

Nieco inne skojarzenia ma radny SLD Piotr Kęsik. - Też kojarzy mi się z czymś innym, ale niekoniecznie parlamentarnym słownictwem - mówi Kęsik.

Choć pomysłów jest wiele napis wzbudza ogólną sympatię. - U nas pada deszcz, tam świeci słońce - mówi radny PiS Marek Duklanowski. - Żart jak najbardziej fajny, taki wesoły.

Niestety. Podjuchwood będzie musiał zniknąć. - Twórca napisu zamalował reklamę Hotelu Panorama - mówi Aleksandra Tomczyk z działu marketingu tej firmy. - Fajnie to wygląda, tylko szkoda, że jest zrobione na naszej reklamie i my musimy ponieść dodatkowe koszty.

Nowa reklama zasłoni napis za kilka dni. O sprawie kierownictwo hotelu poinformowało policję.
Relacja Natalii Skawińskiej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty