Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
reklama
Zobacz
reklama
Zobacz
autopromocja
Zobacz

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni zwycięstwem chcą zakończyć rundę jesienną rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianie zmierzą się w piątek na wyjeździe z Górnikiem Zabrze w 17 kolejce ekstraklasy.
Dla portowej drużyny będzie to już trzeci występ tej jesieni na Górnym Śląsku. Podopieczni trenera Jensa Gustafssona grając dotychczas w Gliwicach wygrali z Ruchem Chorzów 3:0 i bezbramkowo zremisowali z Piastem.

Mariusz Fornalczyk urodzony w Bytomiu pomocnik Dumy Pomorza przyznaje, że gra na Górnym Śląsku służy Pogoni, która wygraną z Górnikiem chce zrehabilitować się za ostatnią ligową porażkę ze Stalą Mielec. - Chyba nam sprzyja tam powietrze, że nie tracimy bramek i wygrywamy. Nie pozostaje nic innego niż wygrać tam. Jesteśmy zdenerwowani po porażkach i będziemy chcieli je zmazać zwycięstwem w Zabrzu. Myślę, że to będzie wyrównany mecz, ale z korzyścią dla nas - prognozuje Fornalczyk.

Piątkowe spotkanie piłkarzy Górnika z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20.30 na stadionie imienia Ernesta Pohla w Zabrzu.
Mariusz Fornalczyk urodzony w Bytomiu pomocnik Dumy Pomorza przyznaje, że gra na Górnym Śląsku służy Pogoni, która wygraną z Górnikiem chce zrehabilitować się za ostatnią ligową porażkę ze Stalą Mielec.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty