Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

We wczorajszej sesji Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego była wyższa frekwencja niż podczas październikowego posiedzenia. Wybrano 3 nowych radnych, którzy zastąpili tych, którzy dostali się do parlamentu.
Do końca wczorajszych obrad na sali było ponad 20 radnych. Nie było jednak tego, który obiecywał poprawę - Radosława Majdana. Piłkarz warszawskiej Polonii opuścił ponad połowę posiedzeń, w poniedziałek był na całej 1,5-godzinnej sesji, we wtorek tylko na pierwszej części od godziny 11 do 14. - Radny zwalniał się - mówi Michał Łuczak, przewodniczący Sejmiku. - Powiedział, że ma osobiste sprawy do załatwienia. Nie dopytywałem o co chodzi.

Radni wysłuchali wczoraj m.in. raportu w sprawie przemocy w rodzinie i sprawozdania dotyczącego gospodarki odpadami.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty