Na zakończenie kolejnego sezonu minikoncertów [3x1].
Mają za sobą różne muzyczne doświadczenia, ale od trzech lat podążają wspólną drogą pod nazwą Pukico. Czerpią z różnych gatunków muzycznych i konsekwentnie pracują nad własnym brzmieniem. Na naszej scenie zaprezentowali się w lekko poszerzonym składzie, a w audycji „Schody do nieba” opowiadali o historii zespołu i trzech utworach, które zarejestrowaliśmy podczas sesji [3x1].
[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają „na żywo”, ale bez publiczności, trzy utwory.
Wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego „Schody do nieba”. Z każdej takiej sesji powstaje również zapis wideo.
[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają „na żywo”, ale bez publiczności, trzy utwory.
Wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego „Schody do nieba”. Z każdej takiej sesji powstaje również zapis wideo.

Radio Szczecin