Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
fot. skolwin.info
Co najmniej do piątku potrwa usuwanie poważnej awarii sieci wodociągowej w Policach.
Chodzi o okolice skrzyżowania ulicy Wojska Polskiego z ulicą Piłsudskiego. W tej części miasta uszkodzony został rurociąg o średnicy 150 milimetrów, którego - jak twierdzi policki ZWiK - nie było na mapach.

Wskutek awarii, zalana niemal całkowicie została część skrzyżowania. Bez wody pozostaje także część mieszkańców okolicznych budynków. Dla nich woda dostarczana jest beczkowozem.

Obecnie przejazd ulicą Wojska Polskiego - od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Staszica - jest niemożliwy w obu kierunkach. Czasowo objazdami kursują autobusy szczecińskiej komunikacji miejskiej linii nr 101 i 102.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty