Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Fot. Tomasz Duklanowski [Radio Szczecin]
Zapomniano o Polsce powiatowej i gminnej, dopiero rząd Prawa i Sprawiedliwości dokonał powrotu państwa do tych mniejszych miejscowości - mówił w Myśliborza poseł Leszek Dobrzyński. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu „tysięcy rozmów z Polakami”, którą zapowiedział w marcu Jarosław Kaczyński.
- Spotykamy się z Polakami, rozmawiamy o tym, co żeśmy zrobili, ale także o tym przede wszystkim, co jest do zrobienia, bo przed nami wybory. Przed nami rozmowy z Polakami i przed nami zaprezentowanie programu, z którym właśnie do tych wyborów będziemy wychodzić - mówi Dobrzyński.

Poseł Leszek Dobrzyński przypomniał, że za rządów PiS powstała w Myśliborzu obwodnica i wiele innych oczekiwanych przez lata inwestycji.- Dlatego, że tutaj też jest życie, dlatego że tutaj też są Polacy, którzy płacą podatki. Pytanie czy w Żabowie, czy w takiej miejscowości Laski, czy w Barlinku, czy tam ludzie mają prawo do inwestycji, czy mają prawo do dobrych dróg, czy mają prawo do tego, żeby mieć dobre połączenie, żeby mieć dobre szkoły, ośrodki kulturalne. Mają prawo, no bo niby czemu nie?

Spotkania parlamentarzystów PiS odbywają się w całej Polsce.
Zapomniano o Polsce powiatowej i gminnej, dopiero rząd Prawa i Sprawiedliwości dokonał powrotu państwa do tych mniejszych miejscowości - mówił w Myśliborza poseł Leszek Dobrzyński.
Poseł Leszek Dobrzyński przypomniał, że za rządów PiS powstała w Myśliborzu obwodnica i wiele innych oczekiwanych przez lata inwestycji.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty