Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin
reklama
https://moremadam.pl/

Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Fot. Maciej Papke [Radio Szczecin]
Gdy padła propozycja, aby przekazać więcej pieniędzy na pensje dla kierowców i motorniczych, to ani radni prezydenta Krzystka, ani ich koalicjant z KO nie był tym zainteresowany - mówiła w porannych "Rozmowach pod Krawatem" Agnieszka Kurzawa z opozycyjnego w szczecińskiej Radzie Miasta klubu Prawa i Sprawiedliwości.
Niewyjazdy, "urealniane" rozkłady - i ludzie czekający 40 minut na przystanku - tego można było uniknąć - mówiła Kurzawa. - Złożyliśmy taką poprawkę do budżetu, natomiast nie spotkała się ona z przychylnością PO i radnych Piotra Krzystka. Widzimy, że tych motorniczych po prostu nie ma, tłumaczenie się pana prezydenta, że przez okres pandemii nie mogło być szkoleń - ale już jesteśmy po pandemii półtora roku i te zarobki są za niskie.

W czwartek na wniosek Koalicji Obywatelskiej zbierze się komisja gospodarki komunalnej. W opinii radnej opozycji, to próba ratowania sytuacji wywołanej również przez koalicjanta Piotra Krzystka.
Niewyjazdy, "urealniane" rozkłady - i ludzie czekający 40 minut na przystanku - tego można było uniknąć - mówiła Kurzawa.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty