Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police, po Lidze Mistrzyń, powracają do rozgrywek o mistrzostwo Polski. Drużyna trenera Radosława Wodzińskiego zmierzy się dziś z UNI Opole w 14 kolejce Tauron Ligi.
W pierwszej rundzie policzanki nieoczekiwanie przegrały w Opolu 1:3. Joanna Sikorska - atakująca mistrzyń kraju - liczy wieczorem na wsparcie kibiców i udany rewanż za jesienną porażkę z ekipą trenera Nicoli Vettoriego.

- Nie ma innego wyjścia. Po prostu musimy się zrewanżować i wyjdziemy bojowo nastawione. Kibice są wspaniale i jest ich coraz więcej na meczach w Szczecinie. Liczymy na publiczność, która jest naszym siódmym zawodnikiem. Do zobaczenia - powiedziała Sikorska.

Mecz Chemika Police z UNI Opole rozpocznie się o godzinie 19 w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie. Spotkanie siatkarek będziemy relacjonować w audycji "Halo stadion", która jak zwykle w sobotę rozpocznie się o godzinie 18.05.
Joanna Sikorska - atakująca mistrzyń kraju - liczy wieczorem na wsparcie kibiców i udany rewanż za jesienną porażkę z ekipą trenera Nicoli Vettoriego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty