Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Rekolekcje wygłosi chrystusowiec i duszpasterz akademicki ks. Andrzej Łysy. Fot. Archiwum prywatne
Rekolekcje wygłosi chrystusowiec i duszpasterz akademicki ks. Andrzej Łysy. Fot. Archiwum prywatne
Od poniedziałku do środy na antenie Radia Szczecin zapraszamy na transmisję rekolekcji wielkopostnych. Wygłosi je chrystusowiec ks. Andrzej Łysy, który jest duszpasterzem akademickim.
Pierwsza Msza Św. z nauką rekolekcyjną w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie w poniedziałek kilka minut po godzinie 18:00.

- Zapraszam na nietypowe "Rekolekcje z pustego Wieczernika" - mówi ks. Andrzej Łysy. - Bardzo serdecznie zapraszam, żebyśmy otwierali nasze serca, pismo święte, abyśmy siebie nawzajem wspierali modlitwą. Taki sposób przeżywania rekolekcji nie jest gorszy niż ten, do którego do pory byliśmy przyzwyczajeni. Nie jest gorszy, jest inny. Jest dla nas okazją, szansą, by przygotować nasze serca na zmartwychwstanie Chrystusa - zapewnia ks. Łysy.

Radio Szczecin wychodzi naprzeciw wiernym, a także wielu księżom, którzy nie mogą zorganizować rekolekcji w parafii. Na rekolekcje prosto z serca Szczecina zaprasza ks. Wojciech Koladyński.

- W tym roku możemy łączyć się sercem i wołać do Pana Boga, żeby w naszych domach pomógł nam odkrywać tę jego obecność i z pomocą, ku wielkiej radości, przychodzi Radio Szczecin. Dzięki tym rekolekcjom, wielkopostny rytm będzie mógł być zachowany - mówi ks. Koladyński.

W związku z epidemią koronawirusa rząd zdecydował, że w Mszy Świętej nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.
- Zapraszam na nietypowe "Rekolekcje z pustego Wieczernika" - mówi ks. Andrzej Łysy.
Na rekolekcje prosto z serca Szczecina zaprasza ks. Wojciech Koladyński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty