Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Kampania wyborcza jest dynamiczna, mocna i Polacy mogą czuć przesyt informacji - tak oceniali ją goście "Kawiarenki Politycznej" Radia Szczecin. Do wyborów pozostały trzy tygodnie. Partie przerzucają się oskarżeniami i prezentują swoje postulaty.
Według gości audycji główne tematy teraz to afera wizowa i przyjmowanie migrantów do Polski.

Partie na potrzeby wyborów zmieniają w tych kwestiach zdanie, mówił Łukasz Jankowski z Radia Wnet. - Kiedy 8 lat temu dyskutowaliśmy o migracji, było wiele partii, które uważały, że jest czymś dobrym, przyjmowanie migrantów ma same plusy, żadnego ryzyka i minusów. Mija 8 lat i wszystkie partie mówią językiem PiS, a nawet PO mówi językiem bardziej radykalnym.

Natłok informacji, może działać na korzyść PiSu, dodaje Marcin Kędryna z portalu i.pl. - Mam wrażenie, że w momencie, w którym ludzie są przestymulowani informacjami zaczynają się rozglądać co się dzieje wokół nich. W ciągu ostatnich lat poziom życia się podniósł i działa to na korzyść partii rządzącej.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.
Według gości audycji główne tematy teraz to afera wizowa i przyjmowanie migrantów do Polski. Na potrzeby wyborów zmieniają w tych kwestiach zdanie mówił Łukasz Jankowski z radia Wnet.
Natłok informacji, może działać na korzyść PiSu dodaje Marcin Kędryna z portalu i.pl.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty