Gole dla Kotwicy w drugiej połowie zdobyli Jakub Bojas i Paweł Łysiak. Honorową bramkę dla gospodarzy z rzutu karnego strzelił Bartosz Sulkowski. źródło: https://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg
Piłkarze Kotwicy powrócili na 1. miejsce w tabeli 2. ligi. Kołobrzeżanie pokonali w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę 2:1 w 24. kolejce rozgrywek.

Dla ekipy trenera Marcina Płuski to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo od 28 sierpnia ubiegłego roku kiedy to pokonała Radunię Stężyca.

W tabeli Kotwica prowadzi z przewagą trzech punktów nad KKS Kalisz. W kolejnym meczu 2. ligi za tydzień w Kołobrzegu piłkarze Kotwicy zmierzą się z Radunią Stężyca.