Kibice byli zażenowani grą portowców. Piłkarzy schodzących (jeszcze przy 0-0) na przerwę po raz pierwszy w tym sezonie żegnały gwizdy. Podobnie było po meczu.
Pogoń rozegrała kolejny bardzo słaby mecz. Od początku grała nerwowo a zawodnicy Piotra Mandrysza mieli kłopot z przeprowadzeniem składnej akcji. Gdy sędzia zakończył pierwszą połowę, na stadionie rozległy się głośne gwizdy. Drugą połowę Pogoń zaczęła z większą determinacją, ale w 52. minucie bramkę dla Kluczborka zdobył Arkadiusz Półchłopek. Pogoń nie zdołała wyrównać, nie stworzyła też żadnej stuprocentowej sytuacji. Niewiele brakowało by MKS Kluczbork wygrał wyżej - po jednej z akcji sędzia odgwizdał dla nich rzut karny, ale po konsultacji z sędzią liniowym zmienił decyzję a piłkarza gości ukarał żółtą kartką za symulowanie faulu w polu karnym. Szczecinianie kończyli mecz w dziesiątkę, bo pod koniec spotkania za drugą żółtą kartkę sędzia usunął z boiska Marcina Nowaka. Po dzisiejszej porażce Pogoń ma 37 punktów i zajmuje w tabeli I ligi piąte miejsce. Zobacz więcej zdjęć.