Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Dwie osoby nie żyją, jedna jest ciężko ranna. To bilans porannego wypadku na drodze S3 pod Szczecinem, między węzłami Gryfino i Klucz w miejscowości Chlebowo. Ciężarówka zderzyła się tam z dwoma autobusami.
- Kierowcy autobusów trafili do szpitala - mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Natalia Dorochowicz. - Na miejscu było czterech poszkodowanych. Jednym z nich był 40-letni kierowca ciągnika siodłowego. Zgon mężczyzny nastąpił przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali kierowcy autobusów. To mężczyźni w wieku 50 i 52 lata. W stanie ciężkim m.in. z urazami głowy, kończyn dolnych. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych zostali przekazani na pokłady śmigłowców LPR.

Około południa służby poinformowały, że jednego z dwóch rannych kierowców nie udało się uratować.

Droga była zablokowana w obu kierunkach - mówił w Wiadomościach o 8 Tomasz Kubiak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie. - Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem serwisowym stojącym za autobusem, który się zepsuł. W autobusach podróżowali tylko kierowcy. Niestety w wyniku zderzenia kierujący samochodem ciężarowym poniósł śmierć na miejscu. W wyniku zderzenia doszło do zapalania autobusu. Na miejscu pracują cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

Pas ruchu w kierunku Szczecina jest już udrożniony, drugi pas nadal jest zablokowany. Na miejscu pracują jeszcze służby. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
- Kierowcy autobusów trafili do szpitala - mówi rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Natalia Dorochowicz.
Droga była zablokowana w obu kierunkach - mówi Tomasz Kubiak, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.
Fot. Internauta
Fot. Internauta
Fot. Internauta
Fot. Internauta
Fot. www.facebook.com/groups/susza
Fot. www.facebook.com/groups/susza

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty