Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke
Estakada Pomorska to najtrudniejsze do pokonania miejsce dla kierowców w piątkowe popołudnie. Na żywo relacjonowała stamtąd sytuację ekipa "Autoradio Radia Szczecin".
Utrudnienia w tym miejscu powstały już przed godziną 14. Ich powodem nie były wypadki i kolizje, ale natłok samochodów, których kierowcy usilnie próbowali opuścić centrum w drodze z pracy do domu. Punktem kulminacyjnym popołudnia była godzina 15.30 - wówczas korki rozpoczynały się już na wjeździe na Trasę Zamkową oraz tuż za Mostem Długim na ulicy Energetyków.

- Obecna organizacja ruchu na Estakadzie Pomorskiej pozostanie niezmienna do zbliżającej się majówki - relacjonował na antenie Radia Szczecin Bartłomiej Czetowicz.

Urzędnicy zapowiadają, że po weekendzie majowym zapowiadane są zmiany w przejeździe Estakadą Pomorską. Nadal nie wiadomo jednak, czego mogą one dotyczyć. W ostatnich tygodniach osoby odpowiedzialne za nadzór remontu podkreślały, że możliwe jest nawet całkowite zamknięcie przejazdu. Odpowiedzi na pytanie "co dalej z Estakadą" powinniśmy się spodziewać właśnie w pierwszym tygodniu maja.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty