Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Tajemniczy muzyczny projekt, nowa płyta i szczecińskie wspomnienia, w tym te miłosne - z piaskownicy. Gościem porannej audycji „Radio Szczecin na Dzień Dobry” była Cleo, szczecinianka i autorka wielu hitów. Jak podkreślała - Szczecin to dla niej wyjątkowe miejsce i wiąże z nim wiele miłych wspomnień.
- Jak mam złe dni, a myślę, że każdy czasami ma, to myślami wracam do ulicy Włościańskiej na Pomorzanach. Światełko słoneczne w kuchni babci i taki spokój. Moja głowa wycisza się we wspomnieniach - wspomina Cleo.

Artystka opowiedziała także o przygotowaniach do wydania nowej płyty, której wstępną datę premiery pokrzyżowała pandemia.

- Zakładam, że to będzie jesień, kiedy ona się pojawi. Nie chcę na 100 procent obiecywać. Materiał jest już praktycznie zamknięty, są jednak kwestie wydawnicze i promocyjne. Wydaję płytę, a nie mogę się spotkać z fanami, to jest jakiś absurd - dodaje Cleo.

Cleo jest także gwiazdą muzycznego projektu, o którym opowiedziała razem ze szczecińskim jazzmanem Sylwestrem Ostrowskim.

- Jeszcze chwilkę, natomiast z początkiem lipca utwór będzie wszechobecny - mówi Ostrowski.

- Ten utwór jest bardzo uniwersalny, od Rzeszowa do Szczecina wszyscy znajdą dla siebie tę energię - dodaje Cleo.
- Jak mam złe dni, a myślę że każdy czasami ma, to myślami wracam do ulicy Włościańskiej na Pomorzanach. Światełko słoneczne w kuchni babci i taki spokój. Moja głowa wycisza się we wspomnieniach - wspomina Cleo.
Materiał jest już praktycznie zamknięty, są jednak kwestie wydawnicze i promocyjne. Wydaję płytę, a nie mogę się spotkać z fanami, to jest jakiś absurd - dodaje Cleo.
- Jeszcze chwilkę, natomiast z początkiem lipca utwór będzie wszechobecny - mówi Ostrowski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty