Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
  Reklama  
Zobacz

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
To wyróżnienie dla firm tworzącym produkty lub usługi, które pomagają kreować pozytywny wizerunek miasta. W Urzędzie Miasta w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.
Tym razem trafiły między innymi do firm: produkującej wyposażenie placów zabaw, odzież dla kobiet w ciąży czy wypieki. Certyfikat trafił też do projektantki mody Darii Makarewicz-Salamon z pracowni Fanfaronada, która działa w Szczecinie od 2003 roku.

- Powiem szczerze, że rzuciłam się z motyką na księżyc, to było szaleństwo. Ale w międzyczasie, można powiedzieć, że Szczecin jest już gotowy na to. Nie przetrwałabym, gdyby nie internet. On umożliwia nam sprzedaż na cały świat - mówiła Makarewicz-Salamon.

Mamy się czym chwalić - mówił wręczając dyplomy prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

- To buduje potencjał gospodarczy Szczecina, ale też buduje naszą tożsamość, siłę naszego miasta i myślę, że jesteśmy z tego wszyscy już jesteśmy dumni, ale możemy być nawet jeszcze bardziej - podkreślał prezydent Krzystek.

To trzecia edycja konkursu. Firmy, którym zostanie przyznana marka będą mogły wziąć udział w akcjach promocyjnych Miasta Szczecin czy używać logo "Zrobione w Szczecinie" na swoich produktach oraz posługiwać się przyznanym przez Prezydenta Szczecina certyfikatem marki.
Certyfikat trafił też do projektantki mody Darii Makarewicz-Salamon z pracowni Fanfaronada, która działa w Szczecinie od 2003 roku.
Mamy się czym chwalić - mówił wręczając dyplomy prezydent Szczecina Piotr Krzystek.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty