Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Mat. YouTube / Mroczna Kielbasa
Mat. YouTube / Mroczna Kielbasa
Wysiadł z samochodu i z wściekłością zaczął kopać auto innego kierowcy. Policja szuka świadków i pokrzywdzonego - po agresywnym incydencie do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Janickiego, Klonowica i Zawadzkiego w Szczecinie.
Wideo z tego zdarzenia trafiło do sieci. Na filmie widać, jak na małym rondzie dwa samochody osobowe i autobus zablokowały sobie zjazd. W pewnym momencie z Jaguara wysiada mężczyzna, podchodzi do Toyoty obok, kopie drzwi i pięścią uderza w szybę pojazdu. Dołączają do niego dwaj mężczyźni, którzy jechali z agresorem. Kierowca Toyoty wycofuje się ze skrzyżowania i odjeżdża.

Teraz policjanci proszą o kontakt osoby, które mają informacje o uczestnikach zdarzenia.

Dodaj komentarz 5 komentarzy

alle dziad !!!
Kiedy ich znajdą? To powinno nastąpić do 5 min po zdarzeniu!!
Kierowca Toyoty nie zamierzał wpuścić autobusu i zatrzymał się tak że uniemożliwia zjazd Jaguarowi który bez sensu wepchał się przed autobus nie mając możliwości zjazdu z ronda. Dodatkowo jako jedyny ma miejsce aby cofnąć i rozładować sytuację a jednak tego nie robi. Na fejsbuku babka z autobusu pisała że pokazywał fucki pasażerom autobusu którzy sugerowali mu żeby cofnął i może ekipa z Jaga wzięła to do siebie ;-)
Zarówno goście z Jaguara jak i z Toyoty mogą wykonać manewr cofania. Wiadomo, że bardziej ten z Toyoty. Jeśli rzeczywiście pokazywał niemiłe gesty to ma powód do wstydu, ale prawdziwy wstyd i bandyctwo to to co robią goście z Jaguara. Tak się nie załatwia czegokolwiek, zwykły bandytyzm. Wielu znam takich agresorów na drodze. Druga sprawa to, że te malutkie ronda to kompletny żart. Niemal codziennie przechodzę koło ronda obok Centrum Mistrzostwa Sportowego i tam jest taka sama sytuacja. Wszyscy się blokują, często dwa samochody na raz wjeżdżają równocześnie i są problemy. Nie wiem kto to projektował.
bardzo nie popieram zachowania ,,Młodych Wilków" z Jaga. autko tatusia i trzeba sie pokazac na miescie, ale kierowca autobusu zachowal sie jak prawie kazdy z nich, nie zwraca uwagi na mniejszych i po prostu wymusza, a pozniej problemy, ze nie ma jak opuscic skrzyżowania.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty