Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Joanna Prykowska. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Joanna Prykowska. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"To wehikuł czasu, który pozwala wrócić do nastoletnich przyjaźni". Tak o swoim singlu "Jaśniejąca" mówi Joanna Prykowska - wokalistka zespołów Firebirds i Joanna and the Forests - teraz połowa duetu Anieli, który tworzy z Pawłem Krawczykiem.
Debiutancki utwór duetu ma przypomnieć słuchaczom pierwsze, nastoletnie przyjaźnie- wyjaśniała Prykowska w "Rozmowach pod Krawatem".

- To jest oda do przyjaźni, do takiej jaką wszyscy przeżyliśmy - szczerej do bólu, niewinnej, naiwnej, spontanicznej i szalonej. Ta piosenka to ma być taki "open door", czyli "otwarcie drzwi" i chęć zanurzenia się jeszcze raz i poczucia - jestem tutaj, stać mnie na to wszystko i ja to czuję - opowiadała Prykowska.

Paweł Krawczyk to gitarzysta zespołu Hey. Duetowi, w pracy nad pierwszym singlem, pomagała również Katarzyna Nosowska. Kolejny ma ukazać się w marcu.
- Ta piosenka to ma być taki "open door", czyli "otwarcie drzwi" i chęć zanurzenia się jeszcze raz i poczucia - jestem tutaj, stać mnie na to wszystko i ja to czuję - opowiadała Prykowska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty