Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Już po raz 19. w Szczecinie odbywa się Wielka Gala Ślubna. "Weselny supermarket", jak mówią o gali organizatorzy, jest miejscem, gdzie wystawiają się przedsiębiorcy z bardzo szeroko pojętej branży weselnej - między innymi DJe, firmy cateringowe czy fotografowie i kamerzyści.
Wesela się zmieniają, coraz mniej przypominają prostą biesiadę, a coraz bardziej przemyślanymi w każdym detalu przedsięwzięciami - mówi Zbigniew Matczak, organizator Wielkiej Gali Ślubnej. - Przemyślany jest każdy detal, od zaproszenia, przed dekorację, dopierane są tematy, kolory. Postrzeganie wesel się zmieniło, to nie jest chałtura, to są fantastyczne przedsięwzięcia.

Poza imprezami zmieniają się klienci. Jak mówią wystawcy - każda para ma pomysł na swoje wesele, w który my musimy się wpasować. - Kiedyś klienci zdawali się na nas, teraz przychodzi klient i sugeruje lub mówi wprost czego oczekuje. - Dzisiejszy klient jest całkowicie inny niż dwa lata temu. Klient jest świadomy i wie czego chce, a to na prawdę fajne.

Wielka Gala Ślubna będzie trwała do godziny 17 w Netto Arenie.
Wesela się zmieniają, coraz mniej przypominają prostą biesiadę, a coraz bardziej przemyślanymi w każdym detalu przedsięwzięciami - mówi Zbigniew Matczak, organizator Wielkiej Gali Ślubnej.
Jak mówią wystawcy - każda para ma pomysł na swoje wesele, w który my musimy się wpasować.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty