Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
argum.eu

Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Sławomir Orlik [Radio Szczecin]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Ogromny korek na szczecińskiej Trasie Zamkowej. Tak jest na wyjeździe z miasta. Zator mierzy prawie siedem kilometrów.
Godz. 17.40
Utrudnienia dla podróżujących w kierunku ul. Turkusowej. Na wysokości Portu Centralnego zepsuł się tramwaj. Na prawy brzeg udostępniona została komunikacj zastępcza.

Godz. 14.00
Dwa dni temu Zarząd Dróg informował, że ostatni odcinek nitki wyjazdowej Trasy będzie remontowany. Padły zapewnienia, że prace będą prowadzone w od godziny 18 do 4 rano. Skąd jednak ekipy w środę rano i zablokowany pas jezdni? Rzecznik ZDiTM Kacper Reszczyński odpisał, że "prace bitumiczne są wykonywane w godzinach wieczorno-nocnych, regulacja urządzeń podziemnych wraz z usuwaniem awarii zarządcy sieci wykonują w ciągu dnia". Zapytany, czy w najbliższych dniach sytuacja się powtórzy, odpisał, że tak. Prace mają potrwać do 16 października.

Godz. 11.00
Dzwonicie do nas w tej sprawie.

- Proszę nie jedźcie Trasą Zamkową w kierunku wyjazdu z miasta, jest cała zablokowana. Nie wiem, coś się stało. - Chciałem przestrzec przed jazdą Trasa Zamkową, bo to jest tragedia. Godzinę nie mogę przejechać, bo albo mamy tak nieudolne służby, które nie umieją się zająć wypadkiem, bo nie wiem co tam było na dole, ale to jest karygodne - informują kierowcy.

Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego, trwa naprawa nawierzchni na ostatnim odcinku trasy. Jezdnia jest tam zawężona.

Na sygnały z dróg od słuchaczy czekamy pod numerem naszego czujnego telefonu 510 777 222.

Godz. 9.00
Wszystko z powodu zwężenia spowodowanego remontem nawierzchni na zjeździe. Zatory potworzyły się również w okolicach Trasy Zamkowej: na Jana z Kolna, Nabrzeżu Wieleckim i Małej Odrzańskiej.
Dzwonicie do nas w tej sprawie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty