Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tiger_Woods
źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tiger_Woods
Słynny amerykański golfista Tiger Woods miał poważny wypadek samochodowy. Sportowiec z obrażeniami obu nóg trafił do szpitala. Kraksa, do której doszło niedaleko Los Angeles, stawia pod znakiem zapytania dalszą karierę 45-letniego golfisty.
Do wypadku doszło na zakręcie drogi, która prowadziła w dół. Luksusowy SUV, którym jechał golfista, zahaczył o krawężnik wysepki oddzielającej pasy ruchu, wypadł z jezdni, kilkakrotnie przekoziołkował i uderzył w drzewo. Policjant Carlos Gonzales poinformował, że gdy przybył na miejsce wypadku, Tiger Woods siedział w fotelu kierowcy przypięty pasami. Był przytomny i zachowywał spokój.

"To wielkie szczęście, że Pan Woods wyszedł z tego żywy" - mówił policjant. Dodał, że na tym odcinku drogi kierowcy często przekraczają dopuszczalną prędkość 70 kilometrów na godzinę, co kończy się kraksami, nawet śmiertelnymi. To właśnie zbyt szybka jazda mogła być przyczyną wypadku.

Tiger Woods jest jednym z najsłynniejszych amerykańskich sportowców. Jego kariera została przerwana w 2009 roku, gdy podczas innego wypadku samochodowego wjechał w hydrant i trafił do szpitala z niewielkimi obrażeniami. W wyniku wczorajszego wypadku Tiger Woods doznał złamań kości obu nóg i przeszedł operację. Choć jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jest mało prawdopodobne, by szybko powrócił na pole golfowe.
Relacja Marka Wałkuskiego [IAR]
Relacja Jana Pachlowskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty


@@