Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Bartłomiej Sochański był gościem audycji "Rozmowy pod Krawatem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Bartłomiej Sochański był gościem audycji "Rozmowy pod Krawatem". Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Doświadczony "człowiek zgody", który umie słuchać racji innych - takim przesłaniem Bartłomiej Sochański chce przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców przed II turą wyborów.
Kandydat PiS na prezydenta Szczecina w "Rozmowie pod krawatem" tłumaczył, że naturalnie liczy tu na głosy tych, którzy w pierwszej turze poparli innych samorządowców.

Sochański chce też dotrzeć do wyborców Sławomira Nitrasa z Koalicji Obywatelskiej, którego kandydat PiS pokonał ostatecznie różnicą 283 głosów. Nitrasowi zabrakło ich 282 do wyrównania wyniku, plus jeden, aby mieć większość. - Głosowali na Sławomira Nitrasa po to, żeby zmienić prezydenta. Wszyscy, którzy zgłosili swoje programy, kandydatury po to, aby prezydenta zmienić, mogą z czystym sumieniem zagłosować na moją skromną osobę. Mój konkurent Piotr Krzystek jest już po trzeciej kadencji, to jest 12 lat, czyli czas wystarczający na to, aby zrealizować swój program i nie ulec pokusom władzy - powiedział Sochański.

Ostateczną decyzję w II turze wyborów podejmiemy w najbliższą niedzielę 4 listopada.
- Głosowali na Sławomira Nitrasa po to, żeby zmienić prezydenta. Wszyscy, którzy zgłosili swoje programy, kandydatury po to, aby prezydenta zmienić, mogą z czystym sumieniem zagłosować na moją skromną osobę. Mój konkurent Piotr Krzystek jest już po trzeci

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty