Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
reklama
Zobacz

Michał Kucharczyk. Fot. Pogoń Szczecin
Michał Kucharczyk. Fot. Pogoń Szczecin
Konstantinos Triantafyllopoulos i Michał Kucharczyk odchodzą z Pogoni i w nowym sezonie nie będą już grać w szczecińskiej drużynie.
Grecki obrońca do Pogoni trafił latem 2019 roku i rozegrał pełne cztery sezony w granatowo-bordowych barwach zaliczając oficjalnie 110 spotkań. "Kuchy" został piłkarzem Dumy Pomorza latem 2020 roku i rozegrał 79 spotkań.

Kostas i Kucharczyk zdobyli dwukrotnie brązowe medale mistrzostw Polski i nadal mają szansę na trzeci z rzędu krążek tego koloru.

Aby zająć miejsce na najniższym stopniu podium Pogoń musi jutro pokonać Radomiaka Radom i liczyć na stratę punktów przez Lecha Poznań w pojedynku z Jagiellonią Białystok.

Alexander Gorgon pomocnik portowej drużyny zapowiada walkę do końca choć nie ukrywa, że szanse na brązowy medal nie są duże.

- Wiadomo, że nadzieję trzeba mieć do końca, ale niestety - teraz już nie jest to w naszych rękach. Bardzo szkoda, ale tego nie zmienimy. U siebie teraz celujemy w trzy punkty, chcemy zakończyć sezon pozytywnym wynikiem i podziękować całej publice, która nas u siebie zawsze rewelacyjnie wspierała. Mamy też nadzieję, że Jagiellonia gdzieś tam "z daleka" też nam pomoże - powiedział.

Sobotni mecz Pogoni z Radomiakiem Radom rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego odbędzie się oficjalne pożegnanie Kostasa Triantafyllopoulosa i Michała Kucharczyka.

Spotkanie piłkarzy będziemy relacjonować w sobotniej audycji "Halo stadion" od godziny 18.05.
Pogoń żegna piłkarzy i jeszcze walczy o brązowy medal MP

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty