Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Autopromocja  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

Materiały prasowe Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
Materiały prasowe Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
Energetyczny wieczór z big bandem w roli głównej według aranżacji i wizji Mariusza Dziubka. Utwory nasycone różnymi stylami muzycznymi zabrzmią dziś w ramach 6. edycji Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM.
Na scenie Złotej Sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wystąpią artyści reprezentujący odmienny gatunkowo repertuar – powiedziała znana wokalistka, kompozytorka i reżyserka Maria Sadowska.

- Nie pierwszy raz jestem w tej przepięknej, na prawdę chyba najpiękniejszej Filharmonii w Polsce i bardzo się cieszę, bo dzisiaj wyjątkowy koncert, pełen niesamowitej energii. Będę występowała z moim mężem Adrianem Łabanowskim „Adi” NO LOGO, który jest performerem, malarzem i również zaśpiewa piosenki ze swojej nowej płyty. Ja będę miała szansę zaśpiewać m.in. utwór „Kocham Cię” w zupełnie nowej, bardzo zaskakującej aranżacji. Też bardzo się cieszę, że z nami wystąpią wspaniali GrubSon i AbradAb. Również trzeba wspomnieć naszego rewelacyjnego Maestro Mariusza Dziubka – sprawcy całego zamieszania, a naszym instrumentem głównym będą muzycy Big Bandu Filharmonii Szczecińskiej, czyli wszyscy wielbiciele takiej właśnie muzyki na pewno będą zachwyceni – podsumowała Maria Sadowska.

Początek koncertu o godzinie 19.
Relacja Doroty Zamolskiej

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345
  Autopromocja  
Zobacz
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty