Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Radio Svoboda zwraca uwagę, że Władimir Putin opowiada z ekranu telewizora o hodowli indyków, lodołamaczach i bohaterach II wojny światowej. źródło: https://www.svoboda.org/a/strannyy-putin-posle-hersona/32143010.html
Radio Svoboda zwraca uwagę, że Władimir Putin opowiada z ekranu telewizora o hodowli indyków, lodołamaczach i bohaterach II wojny światowej. źródło: https://www.svoboda.org/a/strannyy-putin-posle-hersona/32143010.html
Po porażce rosyjskiej armii pod Chersoniem Władimir Putin unika wypowiedzi na temat wojny i ukrywa się - do takiego wniosku doszli dziennikarze Radia Svoboda.
W ocenie komentatorów, z którymi rozmawiała rozgłośnia ostatnie wypowiedzi rosyjskiego dyktatora zostały zarejestrowane wcześniej i są oderwane od rzeczywistości.

Radio Svoboda zwraca uwagę, że Władimir Putin opowiada z ekranu telewizora o hodowli indyków, lodołamaczach i bohaterach II wojny światowej, ale nie wspomina o najważniejszych wydarzeniach na ukraińskim froncie.

W ostatnich wystąpieniach rosyjski dyktator nie wspomniał o rakiecie, która spadła na terytorium Polski, ani o zmasowanych ostrzałach Ukrainy.

- Tak zachowują się wszyscy dyktatorzy - stwierdził obrońca praw człowieka Aleksandr Podrabinek.

- Wszyscy dyktatorzy to ludzie sukcesu, a o jakich sukcesach można mówić w Ukrainie? Tam tylko są wojskowe porażki. Dlatego on unika tego tematu tak, jak zawsze unikał tematów, które budziły u ludzi negatywne emocje - podkreślił rosyjski obrońca praw człowieka.

Niezależni rosyjscy dziennikarze zauważają, że w ostatnich tygodniach do opinii publicznej coraz częściej docierają informacje o możliwym buncie elit przeciwko reżimowi Putina. Według dziennikarzy, Putin najbardziej boi się masowych protestów w swoim kraju i możliwego przewrotu.
Relacja Macieja Jastrzębskiego (IAR)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty