Uczniowie szczecińskich szkół przejdą w czwartek ulicami miasta niosąc dwustumetrową biało-czerwoną flagę. Chcą w ten sposób uczcić zbliżające się Święto Niepodległości.
Przemarsz rozpocznie się o 10 i poprowadzi między innymi ulicami Grodzką, Mariacką, pl. Żołnierza Polskiego i Zygmunta Starego na Wały Chrobrego, skąd Małopolską powrócą na Grodzką.
Linia autobusowa "52" od godziny 9:57 do odwołania będzie kursowała na trasie od Wyszyńskiego - Brama Portowa – al. Niepodległości, nawrót na pl. Żołnierza – Brama Portowa – Wyszyńskiego i dalej po swojej stałej trasie do przystanku Wyspa Pucka według obowiązującego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Tkacka” i „Grodzka”.
Na trasie wyznaczone zostaną dodatkowe przystanki „Brama Portowa” na ulicy Niepodległości wspólny z linią "76", „Brama Portowa” (przy kwiaciarkach) wspólny z linią "75" – będzie to przystanek końcowy dla tej linii.
Linia autobusowa "52" od godziny 9:57 do odwołania będzie kursowała na trasie od Wyszyńskiego - Brama Portowa – al. Niepodległości, nawrót na pl. Żołnierza – Brama Portowa – Wyszyńskiego i dalej po swojej stałej trasie do przystanku Wyspa Pucka według obowiązującego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Tkacka” i „Grodzka”.
Na trasie wyznaczone zostaną dodatkowe przystanki „Brama Portowa” na ulicy Niepodległości wspólny z linią "76", „Brama Portowa” (przy kwiaciarkach) wspólny z linią "75" – będzie to przystanek końcowy dla tej linii.