Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Fot. www.facebook.com/rafal.trzaskowski
Fot. www.facebook.com/rafal.trzaskowski
- Warszawa powinna być dumnym miastem każdego Polaka, a nie polem eksperymentów ideologicznych - mówił Marek Jakubiak, lider Federacji dla Rzeczpospolitej w "Rozmowie pod Krawatem".
"Jest fajnie" - ironizował Jakubiak oceniając projekt kartek świątecznych przygotowanych przez stołeczny urząd. Kartek, w których nie ma mowy o faktycznym wymiarze świąt Bożego Narodzenia. To, zdaniem polityka, wpisuje się w ogólną niemoc i pozorowane działania prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

- Fajnie, bo prezydent Warszawy ma czas na kampanię prezydencką, potem jedzie na miesięczny urlop, później jest na dwutygodniowym zwolnieniu. Wysadzają mu po kolei ścieki do Wisły, miasto aż kwiczy z braku zarządzania, pobieranie coraz wyższych opłat. Jest według niego fajnie, on nie będzie współfinansował policji, ma być po prostu fajnie. A ja uważam, że Warszawa nie ma być fajnie, tylko ma być stolicą Polski, dumnym miastem każdego Polaka - komentuje Jakubiak.

Marek Jakubiak startował w wyborach na prezydenta Warszawy, dostał niespełna 3 procent głosów.
- A ja uważam, że Warszawa nie ma być fajnie, tylko ma być stolicą Polski, dumnym miastem każdego Polaka - komentuje Jakubiak.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty