Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Grupa Polmotor z marką Renault wzmocniła współpracę z klubem żużlowym Moje Bermudy Stal Gorzów, który w tym sezonie zdobył brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski.
Sportowym Ambasadorem marki Renault w Grupie Polmotor został żużlowiec gorzowskiego klubu Wiktor Jasiński. 21-letni zawodnik przyczynił się do zajęcia trzeciego miejsca w ligowych rozgrywkach i jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych żużlowców w naszym kraju.

Rafał Bogusławski, dyrektor handlowo-administracyjny marki Renault i Dacia w Grupie Polmotor, przekazał w piątek Wiktorowi Jasińskiemu kluczyki do nowego suva Renault Arkana. Uroczyste wręczenie odbyło się w nietypowej scenerii w Podjuchach, pod wiaduktem drogi wiodącej ze Szczecina do Gorzowa. Podczas przekazania tego przestronnego hybrydowego samochodu o sportowym zacięciu obecny był również Tomasz Michalski - dyrektor zarządzający klubu Moje Bermudy Stal Gorzów.

Wiktor Jasiński nie ukrywał zadowolenia z otrzymanego wyróżnienia i Renault Arkana.

- Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się nawiązać współpracę z Grupą Polmotor. Dostałem zaufanie, dołączyłem do tej grupy. Czuję, że to jest dla mnie wielkie wyróżnienie. Teraz trzeba fajnie zaprezentować się na torze. Jest to dla mnie bardzo duża motywacja. Mam nadzieję, że skorzystam z tej szansy - mówił Jasiński.
Wiktor Jasiński nie ukrywał zadowolenia z otrzymanego wyróżnienia i samochodu.
Fot. Jakub Niwa
Fot. Jakub Niwa

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty